Goluri ile Oyun Kampı

4 - 7 Ağustos 2022

GG48CIRNRGG73ESDM1D3.jpeg

Bu yaz, Goluri ile Doğu Karadeniz'in enfes doğası içinde hem çocukların hem de ebeveynlerin doya doya eğleneceği,  keyif ve oyun dolu bir kamp başlıyor. Ormanları, dereleri, denizi oyun alanımız yapacağız ve bir arada olmanın keyfini yaşayacağız. Neşeli maceralar ve yeni dostluklar ile buluşmak için sizi bekliyoruz.

1 Gün

 Hopada karşıladığımız katılımcılarımız ile birlikte konaklama mekanımıza doğru yola çıkacağız. Odalarımıza yerleşmemizin ardından lezzetli bir yöresel kahvaltı sofrası bizleri bekliyor olacak. Kahvaltımızın ardından çocuklarımız ve ebeveynlerimiz ile birlikte dere kenarındaki bahçemizde tanışma oyunlarımızı oynayacağız. Gün boyu sürecek çocuk oyunlarımızın ardından alacağımız akşam yemeği sonrasıda masal çemberimizi kuracağız ve kendi masallarımızı yazacağız.

 

2 Gün

 Konaklama mekanımızda alacağımız kahvaltının ardından çocuklarımız ve ebeveynlerimiz ile birlikte doğal malzemelerden hayvan barınakları ve oyuncaklar yapacağız. Öğle yemeğimizin ardından doğa harikası Borçka-Karagöl’e bir gezimiz olacak. Gezimizin ardından oyun alanımıza tekrar döneceğiz ve köyümüzün deresinde hem serinleyeceğiz hem de su oyunları oynayacağız. Kurulanma ve dinlenme zamanımızın ardından çocuklarımız ve ebeveynlerimiz ile birlikte oynayacağımız takım oyunlarımız ile eğlenceye devam edeceğiz. 

Akşam yemeğimizin ardından açık hava sinemamızda hep birlikte, keyifle bir aile filmi izleyeceğiz. 

 

3 Gün

 Konaklama mekanımızda alacağımız kahvaltımızın ardından hopa plajına doğru yola çıkacağız. Plajda geçen zaman boyunca etkinlik ve oyunlarımız eksik olmayacak. Plaj sonrası konaklama mekanımıza döneceğiz ve bir dinlenme zamanının ardından kendi kulübemizi inşa edeceğiz, doğal boyalarla boyayacağız ve süsleyeceğiz. Akşam yemeğimizin ardından bol danslı, bol müzikli, çok eğlenceli veda gecesi partimiz başlayacak. 

 

4 Gün

 Kahvaltımızın ardından el emeklerimizi birbirimize hediye edeceğimiz hatıra atölyemiz olacak. Kapanış etkinliğimizin ardından vedalaşarak Hopa Havaş durağına doğru yola çıkacağız. 

Konaklama Mekanı: Nigozmeri Pansiyon Artvin/Borçka/ Klaskur Köyü

Gezi Ücreti*: Yetişkin-5400TL. Çocuk-3800 TL

*Gezi ücretimize konaklama, kahvaltılar, öğle ve akşam yemekleri, tüm gezi ve etkinlikler dahildir. Şehirlerarası ulaşım ücretimize dahil değildir.

Sizleri geliş gününüzde aracımız ile Hopa Havaş durağından karşılayacağız ve dönüş günü yine aracımız ile Hopa Havaş durağına bırakacağız. 

 

goluriturizm@gmail.com

0533 446 87 06