YENİ YIL GEZİSİ

31 Aralık 2020-3 Ocak 2021, 1.900,00 TL

#DoğuKaradeniz

*Gezimiz her yaştan sevgi dolu insanlara açıktır.

Yeni yıl tatilimizde, 3 gece 4 gün tam pansiyon hizmet alacağımız otelimiz, geleneksel Doğu Karadeniz mimarisine ait tarihi bir ‘dolmataş’ konak olan Osman Ağa Konağı olacak. Bir arada geçireceğimiz günler içerisinde doğa ve çevre gezileri yaparak Doğu Karadeniz'i keşfedeceğiz. (Yılbaşı tarihinde yörenin yüksek ve doğa harikası kesimlerine çıkan yollar kar yağışı sebebi ile kapalı olabileceğinden, şimdiden gezi noktalarının adını söyleyemiyoruz fakat hava şartları izin verirse Borçka Karagöl, Çamlıhemşin Vadisi, Kamilet Vadisi gibi doğa harikası yerleri gezebiliriz.) 


Arhavi'nin yeşil doğasında huzur ve keyif ile geçen günlerin ardından, yeni yıl gecesi Osman Ağa Konağı'nın hazırladığı yılbaşı programına katılacağız. Canlı müzik, lezzetli bir yılbaşı sofrası, bol horon, bol eğlence ile yeni yılı karşılayacağız. Yılbaşı akşamı Karadeniz müziği ile eğlenecek, yeni yılı saat tam 00.00’da konağın bahçesinde yakacağımız açık ateşin etrafında horon oynayarak karşılayacağız; gecenin geç saatlerine kadar eğlenip yeni yılı kutlayacağız…


2021 yılına birlikte “Merhaba” demek dileği ile sevgiler.

Gezi Programı

3 Gece / 4 Gün

Arhavi / Artvin
 

1.Gün: Gezimiz, Trabzon Havaalanından Arhavi ilçesine gitmek üzere hareket eden Havaş araçlarıyla bölgemize gelmeniz ile başlayacak. Arhavi’de indiğiniz Havaş noktasından sizleri Goluri ekibi karşılayacak. Artvin’in güzel sahil ilçesi Arhavi’ye bağlı Dereüstü (Gidreva) Köyü’ndeki Osman Ağa Konağı’na doğru yola çıkacağız ve bizler için hazırlanmış odalarımıza yerleşeceğiz.


2. Gün: Taze pişmiş ekmek kokusu eşliğinde harika bir kahvaltı bizi bekliyor olacak. Kahvaltı sonrası yine Arhavi’ye bağlı Dikyamaç Köyünde bulunan Geleneksel Yaşam Müzesi’ne doğru yola çıkacağız. Müze ziyaretimizi taze çay ve hamsili ekmek ile birleştireceğiz. Hava ve yol koşullarına bağlı olarak, Kamilet Vadisi’nin eşsiz doğasına doğru yol alarak günümüzü taçlandıracağız. Akşam yemeğimizi yine Osman Ağa Konağının eşsiz ortamında, şömine başında alacağız. 


3. Gün: Ağırlıkta Karadeniz müziklerinin, yemeklerinin hakim olduğu muhteşem bir yılbaşı eğlencesi için hazırlık günü; hava şartları elverdiği ölçüde çevre gezileri ve konağımızda ateş başı eğlencesi…


4.Gün: 2019'un ilk sabahına “Merhaba” diyerek güne başlıyoruz. Beyaza bürünmüş dağ manzaralı, geç kahvaltımızın ardından eşyalarımızı araca yerleştirerek otelden ayrılıyoruz. 
Ve Trabzon havaalanına sizleri bırakacak Havaş araçlarına doğru yola çıkıyoruz. 
Keyifli bir sahil kasabası olan Arhavi’de sizlerle vedalaşıyoruz.

Neler dahil? 

 • Gezimizin başında Arhavi Havaş’tan başlayıp gezimizin sonunda Arhavi Havaş’ta biten bütün transferler, ulaşımlar.

 • 3 gece konaklama

 • 1 yılbaşı yemeği

 • Yılbaşı gecesi alınacak alkolsüz içecekler

 • Canlı müzikle yılbaşı eğlencesi

 • 3 sabah kahvaltısı

 • 3 öğle yemeği

 • Programda ilan edilen tüm çevre gezileri

 • Ören yeri girişleri

 • Seyahat sigortası

 • Yürüyüş ve bölge mihmandarlığı ve hikaye anlatıcılığı


Ücrete Dahil olmayanlar:  

 • Şehirler arası ulaşım bedeli,

 • Program boyunca tüketilecek tüm alkollü içecekler,

 • Kişisel harcamalarınız


Ulaşım Planı:
Bölgeye tavsiye ettiğimiz ulaşım aracı uçaktır. Tur katılımcıları Trabzon’dan Havaş aracılığyla Arhavi merkeze gelecektir, karşılaması Goluri ekibi tarafından yapılacaktır. Aynı şekilde uğurlarken de Arhavi Havaş noktasına (saatine uygun şekilde) bırakılacaktır.

Konaklama:
Turumuzda 3 gece konaklama  
Arhavi Dereüstü (Gidreva) köyünde bulunan Osman Ağa Konağı’nda gerçekleşecektir.
Konaklamalar 2 ve 3 kişilik odalarda yapılmaktadır. Köy keyfini ve doğal ortamda eğlenme olanağını yaşayabileceğiniz bir mekandır.

©2018 by Goluri.